7 mar '24

Jak napisać CV, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024

Kluczem do znalezienia pracy jest dobrze napisane CV.

Podczas prelekcji słuchacze dowiedzą się:

– jak napisać CV krok po kroku?

– jak wyróżnić się, żeby zwrócić uwagę rekrutera i dostać zaproszenie na rozmowę?

Prowadzący: Magdalena Knapik-Woch

Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZiB w Krakowie. Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZiB w  Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych. Jej motto brzmi „Pracuj nad sobą, dla siebie, bo tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz jutro”. Prowadzi warsztaty edukacyjne z zakresu rozwoju umiejętności miękkich, które są dziś potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w różnych sytuacjach życiowych jak i zawodowych.

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.