7 mar '24

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024
09:30 - 10:10

Podczas prelekcji słuchacze dowiedzą się jak sztuczna inteligencja może nam pomóc w stworzeniu koncepcji biznesu, procesów i ich realizacji.

Prowadzący: Olaf Leśniak
To uosobienie ducha przedsiębiorczości. Ma bogate doświadczenie w sektorze IT, założył firmę zajmującą się integracją systemów, kierując ją ku lukratywnej akwizycji, i stworzył globalną firmę zajmującą się rozwojem oprogramowania. Od ponad dekady zajmuje się sprzedażą B2B, z sukcesem zamykał transakcje warte kilkadziesiąt, kilkaset a nawet kilka milionów dolarów. Budował i prowadził zespoły sprzedażowe oraz tworzył procesy pozwalające na skuteczne pozyskiwanie klientów w Internecie. Wieloletni członek organizacji networkingowych, pasjonat nowych technologii, enoturysta, entuzjasta szkockiej słodowej whisky, teatroman, jogin, epikurejczyk.

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.