7 mar '24

Świat social mediów: różnorodność platform na globalnej scenie.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024
09:30 - 10:10

Odkryj różnice w korzystaniu z mediów społecznościowych w Polsce, Europie, Rosji, Chinach i Korei. Przeanalizuj unikalne cechy i trendy, które kształtują interakcje online na różnych kontynentach. Zobacz, jak kultura wpływa na rozwój platform społecznościowych, odkrywając innowacje i globalne społeczności online. Dołącz do naszej podróży przez wirtualne krajobrazy social mediów!

Prowadzący: mgr Jolanta Podwysocka

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistka z dziedziny IT z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Posiadaczka czarnego pasa karate. Zajmuje się analizą komunikacji cyfrowej, porównując trendy między krajami Zachodu, bloku wschodniego i Chinami. Obecnie angażuje się w edukację na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, prowadząc zajęcia z digital brandingu.

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.