7 mar '24

Digital wellbeing – jak bycie offline kształtuje nasz dobrostan?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024

Czy wiesz ile przeciętnie spędzasz czasu przed telefonem, tabletem, komputerem?
Czy wiesz dlaczego tak dobrze się czujesz, kiedy przewijasz treści na social media?
Czy znasz to uczucie oczekiwania, kiedy pojawią się serduszka, lajki pod Twoim postem?
Euforię i zastrzyk dopaminy, która pojawia się w Twojej głowie, kiedy inni ludzie reagują na Twoją aktywność w SoMe?
A smak porażki i rozczarowania, kiedy nie dostajesz lajków?
Jeśli powyższe pytania przykuły Twoją uwagę, to serdecznie zapraszam na to spotkanie. Przyjrzymy się, jak nowe technologie łapią nasze mózgi w pułapkę, wykorzystując bio hackingu. Przede wszystkim, poszukamy odpowiedzi, jak organizować sobie czas, żeby wypełniać go konstruktywnymi aktywnościami.

Prowadzący: dr Karolina Strzelczyk
Z zawodu  HR-owiec, trener biznesu, z wykształcenia psycholog oraz doktor nauk społecznych w zakresie psychologii. Pełni rolę Head of People w Ailleron oraz jest wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Z zawodowej perspektywy, pasjonuje się ludzkim podejściem do zarządzania, profesjonalną psychologią pozytywną i job craftingiem.
Od 16 lat wspiera firmy w Polsce i na świecie, od start-upów po wielomiliardowe organizacje międzynarodowe, w regionie EMEA, APAC i USA w osiąganiu i realizacji celów biznesowych.
W swojej pracy korzysta z odkryć nauki, które sprawdzają się w praktyce. W sposób konkretny łączy wiedzę z doświadczeniem komercyjnym, przekazując ją zarządom, menedżerom, pracownikom, ucząc, jak pracować mądrze i efektywnie.

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.