7 mar '24

Formuła 1 od kuchni. Pierre Gasly i George Russell jako kierowcy – influencerzy.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024

Czego dowiecie się ze spotkania?

– F1 jako jeden z najpopularniejszych sportów świata,

– F1 w social media,

– Pierre Gasly i George Russell i ich wizerunek w sieci.

Prowadzący: mgr Karolina Sztyler

Z wykształcenia prawniczka, absolwentka Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. Manager, społecznik założyciel fundacji Admoveri. Z reklamą związana jest od ponad 7 lat. Jest twórcą kilku kampanii społecznych m.in. Halo mignij do mnie – poświęconej promocji języka migowego. Jest pomysłodawczynią kursu dla młodych, kreatywnych Tasty Advertising Methods. Od 2015 roku współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości jako konsultant. Prywatnie propagatorka ducha selfcare oraz lider projektu społecznego GoHealthyGirl, w ramach, którego edukuje Polki na temat pielęgnacji zdrowia intymnego i wartości jaką jest profilaktyka.

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.