7 mar '24

Rozmowa Kwalifikacyjna – drogą do sukcesu. Jak ją przejść i dojść do celu?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024
11:20 - 12:00

Od tego jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna zależy dalsza współpraca z pracodawcą.
Bezcenna wiedza o czym warto pamiętać przed i w trakcie rozmowy, aby przetrwać i wyjść z głową podniesioną. Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami? Jak odpowiadać na pytanie: „Jakie są Pani/Pana oczekiwania finansowe?”

Prowadzący: Magdalena Knapik-Woch

Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZiB w Krakowie. Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZiB w Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych. Jej motto brzmi „Pracuj nad sobą, dla siebie, bo tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz jutro”. Prowadzi warsztaty edukacyjne z zakresu rozwoju umiejętności miękkich, które są dziś potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w różnych sytuacjach życiowych jak i zawodowych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.