7 mar '24

Czym jest kreatywność i jak ją rozwijać?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024
11:20 - 12:00

Podczas warsztatów, odkryjecie jak rozwijać kreatywność w codziennym życiu i tworzyć unikalne pomysły. Przeżyjecie ciekawe ćwiczenia, poznacie tajniki procesu twórczego, oraz zdobędziecie praktyczne narzędzia, które pomogą wam wykorzystać kreatywność w nauce, rozwiązywaniu problemów i zabawie.

Prowadzący: dr Magdalena Kowalska-Musiał

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, pracę magisterską dotyczącą aukcji dzieł sztuki obroniła w 1999 r., a doktorską z marketingu relacji w 2011 r. Interesuje się procesem kształtowania tożsamości instytucji, kształtowaniem spójnych strategii wizerunkowych oraz powstających struktur sieci relacji, w których duże znaczenie odgrywają zaufanie i lojalność partnerów. Od 1999 roku związana jest z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Podczas spotkań ze studentami i kursantami odkryła swoją pasję życiową, jaką jest identyfikacja trwałych wartości w marketingu. Od 2018 roku jest członkiem Akademii Stylu.

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.