7 mar '24

Cztery typy osobowości wg Hipokratesa – którym typem osobowości jesteś?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024
11:20 - 12:00

Często dobrze znamy swój charakter i mamy świadomość naszych silnych i słabych stron, jednak nie zawsze umiemy nazwać je właściwym typem osobowości. Podczas prezentacji zostaną scharakteryzowane typy osobowości wg Hipokratesa, takie jak: przyjacielski sangwinik, przywódczy choleryk, rozmyślający melancholik oraz powściągliwy flegmatyk. Dodatkowo nakreślone zostaną aspekty zawodowe każdej z tych osobowości.

Prowadzący: lic. Agnieszka Szafarska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, gdzie ukończyła studia licencjackie na kierunku Zarządzanie. Aktualnie kontynuuje swoją edukacyjną przygodę na studiach magisterskich ze szczególnym naciskiem na obszar Digital Marketingu i Social Media. W swojej ścieżce zawodowej wykorzystuje wiedzę i umiejętności w roli Specjalisty ds. Reklamy. Oprócz tego, jest aktywną członkinią Naukowego Koła Przedsiębiorczości działającego w murach Uczelni. Poza pracą i nauką pasjonuje się fotografią i grafiką.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.