7 mar '24

Oczekiwania vs rzeczywistość bycia projektantem – czy praca w zawodzie kreatywnym jest dla mnie.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2024
13:10 - 13:50

Bycie projektantem to marzenie wielu młodych ludzi – jednak zawód kreatywny potrafi przynosić zarówno wiele satysfakcji jak i rozczarowania. Czym w praktyce jest praca projektowa? Jakie predyspozycje pomogą nam lepiej wykonywać ten zawód? Jaką ścieżkę edukacji wybrać? Czy obawiać się konkurencji ze strony AI? Na te i inne tematy porozmawiamy podczas prelekcji.

Prowadzący: mgr inż. arch. Krystyna Pajerska-Sherwood

Z wykształcenia architekt, urbanista oraz architekt wnętrz, ukończyła studia na Politechnice Krakowskiej. Od 10 lat specjalizująca się również w branży grafiki i reklamy. Obecnie od kilku lat pracuje jako Grafik. Od 2014 roku związana z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie – współpracuje przy tworzeniu materiałów i treści reklamowych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.