2 cze '22

103. Spotkanie Data Community Krakow

103. Spotkanie Data Community Krakow

 

Wracamy po długiej pandemicznej przerwie do spotkań krakowskiej grupy Data Community. Zapraszamy na spotkanie na którym dowiecie się co nowego słychać w świecie platformy danych oraz porozmawiamy o planach na przyszłość (tak, macie rację – planujemy Study Group!). Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej oraz mieć wpływ na tematykę Study Group zapraszamy na spotkanie!

KIEDY
2 czerwca (czwartek) – 17:30

GDZIE
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, al. Kijowska 14, Kraków, sala 13K

AGENDA
17:30 – 17:45 Rozpoczęcie spotkania, sprawy organizacyjne
17:45 – 19:00 Nowości z konferencji Microsoft Build – Michał Sadowski
19:00 – 19:50 Networking
19:50 – 20:00 Zakończenie spotkania

ABSTRAKT
Nowości z konferencji Microsoft Build – jak co roku Microsoft organizuje konferencję na której pojawią się ogromna ilość nowości nie tylko na platformie danych. Jeśli chciał(a)byś się dowiedzieć co nowego to zapraszam na sesję!

BIO
Michał Sadowski – Trener i ekspert bazodanowy z dużym doświadczeniem we wspieraniu decyzji architektonicznych klientów, przeglądów infrastruktury oraz doradztwa w zakresie baz danych i aplikacji opartych o Microsoft SQL Server. Lider krakowskiej grupy Data Community oraz aktywny prelegent na konferencjach związanych z SQL Server w Polsce i Europie. Na co dzień pracuje jako Microsoft Technical Trainer szkoląc klientów z całego świata z platformy Microsoft Azure. W latach 2020-2021, wybrany przez Microsoft jako MCT Regional Lead, a także Microsoft MVP w kategorii Data Platform.

Wstęp jest wolny, proszę się rejestrować na poniższej stronie: https://www.meetup.com/Data-Community-Krakow/events/286112084/

 


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę