24 lis '23

Projekt Spread Your Wings

Fundacja Rozwoju i Kwalifikacji Stella Virium od 10 lat zajmuje się wspieraniem osób podnoszących kompetencje zawodowe oraz wspieraniem przystosowania i adaptacji osób wykluczonych do obecnych wymogów rynku pracy.

We współpracy z międzynarodową firmą UBS stworzyliśmy projekt Spread Your Wings, którego celem jest pomoc ukraińskim obywatelom w odnalezieniu się na polskim rynku pracy poprzez:

Przełamanie bariery językowej,

Wyposażenie w wiedzę niezbędną do poruszania się po polskim rynku pracy, a także wiedzy z zakresu prawa i najnowocześniejszych standardów pracy oraz komunikacji biznesowej.

W ramach projektu powstał cykl filmów edukacyjnych w języku polskim, na podstawie zrealizowanych w projekcie szkoleń, prowadzonych przez praktyków – pracowników wolontariuszy firmy UBS.

Z materiałów video dowiesz się m.in.:

• Jak stworzyć profil na Linkedin;
  • Jak stworzyć CV aby przyciągnęło uwagę rekrutera;
  • Jak się komunikować i skutecznie zarządzać czasem pracy;
  • O prawie pracy;
  • Wprowadzenie do sektora SSC/BPO;

Wszystkie filmy są dostępne do obejrzenia bezpłatnie (z możliwością włączenia napisów w j. ukraińskim) na stronie: https://stellavirium.org/baza-wiedzy

ZAPRASZAMY!