22 mar '06

Jeszcze tylko do 4 kwietnia możesz wziąć udział w XI edycji konkursu „Grasz o staż”
Do wygranie jest niemal 200 płatnych praktyk, studia podyplomowe, kursy językowe i szkolenia.
Aby dowiedzieć się więcej na temat Konkursu zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie „Jak grać, żeby wygrać” podczas którego będziesz mógł zadać pytania organizatorom i laureatom konkursu oraz wziąć udział w rozwiązywaniu przykładowego zadania.
Warsztat odbędzie się 27 marca 2006 r. na ul. Brackiej 12 w Sali 55. Zapisy prowadzone są na stronie www.grasz.pl/secms/pl/szkolenia . Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jutro w budynku COS odbędzie się w godzinach od 11-14 promocja programu "grasz o staż". Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!