9 paź '08

Ruszyła pierwsza edycja konkursu „z blogosfery do kariery”!

Konkurs skierowany jest do studentów III, IV i V roku studiów oraz „świeżo upieczonych” absolwentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Uczestnicy mają szansę na wygranie atrakcyjnych płatnych staży w renomowanych firmach.

Zadaniem osób biorących udział w konkursie jest systematyczne prowadzenie blogów eksperckich na tematy związane z wybranymi stażami. Dzięki nowatorskiej formule konkursu uczestnicy mogą jednocześnie poszerzać swoją wiedzę oraz dzielić się nią z innymi.

Laureaci wyłaniani są na podstawie oceny prowadzonych blogów – pod uwagę brany jest zarówno ich poziom merytoryczny, aktualność poruszanych zagadnień, jak i popularność wśród internautów.

Szanse na zwycięstwo mają ci uczestnicy, którzy na swoich blogach zaprezentują nie tylko szeroką wiedzę ale także pasję i twórcze podejście do poruszanej problematyki. Również Twój blog może stać się przepustką do błyskotliwej kariery!

Jak wziąć udział w konkursie?

I. Zarejestruj się w portalu Expertia.pl
II. Załóż bloga
III. Zgłoś bloga do konkursu na stronie blogosfera.expertia.pl
IV. Pisz bloga i wygraj staż na wymarzonym stanowisku!

Już teraz wejdź na blogosfera.expertia.pl i zobacz listę dostępnych staży!

Kontakt:

Przemysław Baciak – tel. (32) 788 51 95