1 lut '12

Akademia BZWBK – WSZiB

Szanowni Państwo,
Od marca na naszej Uczelni rusza Akademia BZWBK – WSZiB skierowana głównie do studentów WSZiB na kierunku – Finanse i rachunkowość. Polega ona na prowadzeniu zajęć interaktywnych o tematyce związanej z bankowością. Zajęcia będą prowadzili pracownicy Banku BZWBK z poszczególnych działów Banku. Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywały dwa razy w miesiącu. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie/certyfikat uczestnictwa, co w przyszłości z pewnością przyda się do zamieszczenia w CV.
Uczestnicy, którzy osiągną najlepsze wyniki i będą zainteresowani tematyką zajęć mogą dostać się na staż lub zostaną od razu zatrudnieni w banku.

Osoby, które chcą wziąć udział w zajęciach muszą odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań w dowolnej formie. Odpowiedź na dwa pytania z pewnością zwiększy szanse na dostanie się na Akademię. Prace proszę kierować przez SUSZI do p. Kamila Kowalika – Spis pracowników administracji, do 2 marca 2012r.
Do 8 marca 2012r. otrzymają Państwo informację z listą osób, które się zakwalifikowały. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pytania:
1. Gdybyś był pracownikiem jednego z oddziałów BZWBK w Krakowie; jakie pomysły ( minimum 5 ) przedstawiłbyś swojemu zespołowi na pozyskanie klientów, na:
a) konto osobiste,
b) kredyt gotówkowy.
2.Gdybyś był pracownikiem nowego oddziału BZWBK, który powstał w Twojej miejscowości. Jaki masz pomysł na 3 lokalne akcje, które spowodują, że Bank wpisze się w lokalną społeczność i stanie się rozpoznawalną marką na terenie Twojego miasta ( budżet ok. 10 tys. zł )

Liczę na Państwa zgłoszenia, bo warto!
W razie pytań proszę o kontakt przez SUSZI lub telefoniczny; 012 635 68 10.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę