31 maj '07

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości INNOWATORZY 2007

Wielu rozpoczynało w garażu, my proponujemy Ci INKUBATOR!

Serdecznie zapraszamy na inaugurację I Ogólnopolskiego Konkursu na innowacyjny pomysł z zakresu nowych technologii – Innowatorzy 2007 oraz otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości na Politechnice Warszawskiej. Gościem specjalnym będzie Sebastian KULCZYK. Konferencję poprowadzi Rafał BRYNDAL – polski satyryk, autor tekstów i dziennikarz Radia ZET.

5 czerwca, o godz. 14:30 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej (Gmach Główny, Pl.Politechniki 1) podczas uroczystej Konferencji zostanie zainaugurowany Program transferu innowacji do biznesu – Innowatorzy 2007, w ramach którego ruszy I Ogólnopolski Konkurs na innowacyjny pomysł z zakresu nowych technologii (new-tech – Internet, e-commerce, IT, komunikacja)! Celem Programu, jak też i Konkursu jest inspirowanie i uwolnienie kreatywności młodych ludzi, a także umożliwienie im realizacji przedsiębiorczych marzeń, poprzez zakładanie własnych firm w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.
Każdy POMYSŁ to szansa na otrzymanie niezbędnego „know-how”, infrastruktury, a także kompleksowego wsparcia kapitałowego i biznesowego ze strony funduszu Phenomind Ventures.
Zapraszamy na stronę www.innowatorzy.net, gdzie poprzez formularz on-line można już zgłaszać swoje pomysły. I etap zgłoszeń, który zobowiązuje do napisania Skrótu Pracy Konkursowej na ½ – 1 strony A4, będzie trwał do 10 lipca br.
W ramach Programu przeprowadzone zostaną warsztaty i spotkania na ponad 10 uczelniach w całej Polsce!
Zachęcamy do udziału w Konferencji.

Niezły POMYSŁ!? – zapisz to! – www.innowatorzy.net

Organizatorami programu Innowatorzy 2007 są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz fundusz Phenomind Ventures.. Jakość gwarantuje Polska Przedsiębiorcza. www.polskaprzedsiebiorcza.pl

Kontakt:
Justyna Gaj
Dyrektor Biura Reklamy i PR
tel. 0 509 216 076
e-mail: justyna.gaj@inkubatory.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę