27 maj '22

Bezpłatna szkoła programowania od podstaw

Firma AMC TECH – ekspert w zakresie projektowania nowoczesnych produktów konsumenckich i dla przemysłu, uruchomiła rekrutację do bezpłatnej szkoły programowania od podstaw – AMC TECH PRO-SCHOOL, skierowanej do studentów i absolwentów kierunków technicznych, którzy nie mają doświadczenia w tym zakresie.

O szkole

PRO-SCHOOL to trzy-etapowe szkolenie, którego zwieńczeniem będzie staż i udział w komercyjnym projekcie pod okiem doświadczonych programistów z AMC TECH. Ten etap zostanie poprzedzony nauką kodowania z użyciem najnowszych technologii takich jak Angular, .NET Core, C#, GIT, Entity Framework i wielu innych. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana przy realizacji samodzielnego zadania, za które uczestnicy otrzymają wynagrodzenie.

Osoby, które ukończą kurs z najlepszymi wynikami otrzymają propozycję pracy w AMC TECH.

Więcej informacji nt. projektu jest dostępnych na stronie: https://amctech.pl/programming-school/

• osoby w przedziale wiekowym 21-30 lat
  • będące studentami lub absolwentami uczelni technicznych

Wymagamy