13 sie '14

Bezpłatne warsztaty!

Bezpłatne warsztaty przygotowawcze do udziału w konkursach EPSO 4-5 września 2014 r., Kraków

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie oraz Wydział Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych konkursom EPSO (Europejskiego Urzędu Doboru Kadr).

Dwudniowe warsztaty odbędą się w dniach 4-5 września 2014 r. w siedzibie Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Krakowie (ul. Mikołajska 4, Kraków).

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych pracą w instytucjach unijnych
i przygotowujących się do konkursu EPSO (również tych powtórnie podchodzących do egzaminu).

W ramach szkolenia omówione zostaną najskuteczniejsze metody rozwiązywania testów stosowanych przez EPSO (na przykładach z poprzednich lat). Warsztaty organizowane są w przystępnej formule, opartej na dyskusji i wymianie doświadczeń.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.rodm-krakow.pl/epso

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w warsztatach zaproponujemy tylko wybranym osobom. W razie pytań dotyczących warsztatów zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 12 421-30-15