22 sty '13

Bezpłatne warsztaty "Inwestuj Świadomie" w Krakowie

Ministerstwo Skarbu Państwa, Dom Maklerski Alior Banku oraz partnerzy programu „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie” zapraszają na otwarte spotkanie o inwestowaniu na giełdzie „Inwestuj Świadomie", które odbędzie się 28 stycznia 2013 roku o godzinie 16.30, w Krakowie.

Adres: Hotel Sympozjum, ul. Kobierzyńska 47

W czasie spotkania będzie możliwość porozmawiania ze specjalistami z domu maklerskiego, Komisji Nadzoru Finansowego oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Uczestnicy warsztatów zostaną stopniowo wprowadzeni w świat giełdy i inwestycji. Poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawowe strategie inwestycyjne. Dowiedzą się, jak się zachować podczas spadków na giełdzie. Otrzymają również praktyczne wskazówki, czym kierować się inwestując na giełdzie oraz jak korzystać ze swoich praw jako akcjonariusza spółki giełdowej.

Z nami nauczysz się inwestować świadomie!

Zgłoszenie na bezpłatne spotkanie można złożyć na stronie www.AkcjonariatObywatelski.pl lub w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych pod numerem (71) 332 95 65.

Warsztaty w Kraków organizowane są w ramach cyklu spotkań edukacyjnych prowadzonych w 33 miastach w całej Polsce.

Więcej na Akcjonariat Obywatelski


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę