3 mar '14

"Być lepszym coachem: kompetencje, praktyka, jakość" Konferencja

Już 15 marca w Krakowie konferencja coachingowa pt.:
"Być lepszym coachem: kompetencje, praktyka, jakość"

Organizatorzy:
Izba Coachingu i International Coaching Federation

Patronat Honorowy:
Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego

Wydarzenie wspierają:
Uniwersytet Pedagogiczny
RMF Classic
Wydawnictwo Helion
Treco.pl

Data: 15 marca 2014, 10:00 – 16:30
Miejsce: Kraków, Uniwersytet Pedagogiczny, ul. Podchorążych

ZOBACZ DOKŁADNY PROGRAM!

Konferencję otworzy Prof. dr hab. Tadeusz Gadacz. Gośćmi konferencji będą miedzy innymi: dr Ewa Mukoid, dr Adam Aduszkiewicz oraz Leszek Zawlocki. Zapraszamy na prelekcje oraz inspirujące warsztaty coachingowe prowadzone przez coachów profesjonalistów i praktyków!

Zapisy i informacje: krakow@ic.org.pl
Cena: 70 zł (członkowie IC i ICF, studenci)/ 90 zł (pozostali)

Zapisy na konferencję trwają do 12 marca. Potwierdzeniem zapisu jest wpłata na konto:
IZBA COACHINGU – Oddział Małopolski, ul. Smulikowskiego 4, 00-389 Warszawa, nr: 27 2130 0004 2001 0500 2308 0007, z dopiskiem: imię, nazwisko, konferencja 15 marca.
Przy zapisie proszę podać tytuły warsztatów, w których chcą Państwo uczestniczyć. Maksymalna ilość osób na warsztat: 15. O zapisie na dany warsztat decyduje kolejność wpłat.
Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w konferencji wydane przez Izbę Coachingu oraz International Coaching Federation.