26 sie '21

Career Boost –  bezpłatne dwudniowe szkolenia online!

Fundacji Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium  zaprasza do IV edycji realizowanego projektu Career Boost –  bezpłatnego dwudniowego szkolenia online prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS, skierowanego m.in. do osób:

• bezrobotnych,
  • studentów wchodzących na rynek pracy,
  • mających trudności z podjęciem zatrudnienia,
  • zagrożonych utratą pracy,
  • pracujących poniżej swoich kwalifikacji,
  • pracujących w trudnych warunkach,
  • wracających na rynek pracy po przerwie związanej np. z chorobą lub wychowywaniem dziecka,
  • dyskryminowanych ze względu na wiek, płeć, orientację, pochodzenie etniczne, niepełnosprawność, brak wyższego wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Webinaria obejmą takie zagadnienia:

•  Jak zidentyfikować swoje mocne strony i talenty oraz wyznaczyć sobie cele jak profesjonalista
  • Jak stworzyć CV, któremu Twój przyszły pracodawca nie będzie mógł się oprze
  • O sekretach poszukiwania pracy,
  • O prawie pracy – co musisz wiedzieć jako pracownik,
  • Jak efektywnie pracować z domu,
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Projekt rusza już w październiku!

Webinaria odbędą się zdalnie, w języku polskim, w dwóch terminach do wyboru (2 x 4h), w godzinach ok. 9:00 – 13:00.

·       18-19 października 2021
·       20-21 października 2021

Uczestnikom projektu oferujemy również:

•   bezpłatny mentoring indywidualny;
  • przygotowanie i wsparcie w procesach rekrutacyjnych – rozmowy symulowane, wsparcie w stworzeniu idealnego CV;
  • certyfikat potwierdzający osiągnięte kwalifikacje.

Aplikować można poprzez formularz zgłoszeniowy https://www.stellavirium.org/aplikuj-do-cb/  do 15 października.