7 sie '06

DEBATA "Szanse dla Młodego Biznesu"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
zapraszają młode osoby zainteresowane założeniem własnej firmy do udziału w debacie
„Szanse dla Młodego Biznesu”
inaugurującej ogólnopolską kampanię „Wspierajmy Młody Biznes”

8 sierpnia 2006 r. (wtorek), godzina 12:00,
Pałac Lubomirskich, siedziba Business Centre Club w Warszawie
(Plac Żelaznej Bramy 10)

Debata z udziałem młodych przedsiębiorców z AIP oraz doświadczonych polskich biznesmenów „ludzi sukcesu” ma na celu wypracowanie rozwiązań na rzecz rozwoju młodego biznesu.
Debata zainauguruje kampanię „Wspierajmy Młody Biznes”, mającą na celu promocję młodego biznesu w Polsce oraz pomoc młodym firmom z AIP w pozyskiwaniu zleceń.
Po zakończeniu debaty wszyscy uczestnicy wspólnie zasadzą drzewko, będące symbolem kwitnącego biznesu wśród polskiej młodzieży.

Patronat nad kampanią objął Minister Gospodarki Piotr Grzegorz Woźniak oraz Prezes Business Centre Club – Marek Goliszewski.

Po debacie uczestnicy zaproszeni są na poczęstunek!

Potwierdzenia do 6 sierpnia (poniedziałek): Renata Tybura, Renata.Tybura@inkubatory.pl, 604 605 102