17 mar '09

DNI KARIERY 19 marca i PRAKTYKI ZAGRANICZNE AIESEC

PRAKTYKI ZAGRANICZNE AIESEC – APLIKUJ DO 22 MARCA!

Jeśli lubisz wyzwania, marzysz o egzotycznych podróżach i zdobyciu doświadczenia za granicą, wzbogaceniu swojego życia studenckiego o niezapomniane przeżycie, mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!
AIESEC to ponad 60 lat doświadczenia, co jest gwarancją, że każda z osób wyjeżdżających co roku na praktyki jest w dobrych rękach. Dlatego nie wahaj się i dołącz do grona 5000 studentów, którzy co roku wyjeżdżają na praktyki do ponad 100 krajów świata.
Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.krakow.aiesec.pl
UWAGA!!! TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI MIJA 22 MARCA!!!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do odwiedzenia naszych stanowisk i na prezentacje! Pojawimy się na większości uczelni krakowskich!

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres: rekrutacja.praktyki@gmail.com

DNI KARIERY – już 19 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

W dniu 19 marca (czwartek) na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędą się największe studenckie targi pracy, praktyk i staży dla studentów. Jest to już 18 edycja tego wydarzenia, które organizowane jest przez organizację studencką AIESEC. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ofertami firm, których w tym roku będzie aż 56!

Równolegle do Dni Kariery w dniach 16-19 marca będzie odbywać się Akademia Umiejętności czyli cykl szkoleń prowadzonych przez ekspertów z różnych branż. Wszystkie szkolenia są w pełni darmowe i kończą się uzyskaniem certyfikatu. W tym roku możemy się pochwalić rekordową liczbą ponad 50 szkoleń!

Więcej informacji i zapisy na szkolenia pod adresem www.dnikariery.pl

Informacja o AIESEC:

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 32 000 członków. AIESEC działa w ponad 100 krajach, na ok. 1100 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną.
Realizując ten cel corocznie organizujemy prawie 5000 praktyk zagranicznych oraz około 350 konferencji.
Ponadto, AIESEC umożliwia młodym ludziom zdobycie grona przyjaciół o podobnych zainteresowaniach z całego świata, przekonać się co chcą robić w przyszłości.
Nasi partnerzy, którzy reprezentują różnorodne branże i rynki, postrzegają AIESEC jako organizację wspierającą ich rozwój poprzez umożliwianie dostępu do utalentowanych ludzi z całego świata.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę