3 mar '09

DNI KARIERY i Akademia Umiejętności – AIESEC

Dni Kariery – największe targi pracy, praktyk i staży dla studentów
16/03/2009

Już po raz osiemnasty AIESEC Kraków stwarza studentom niepowtarzalną okazję zrobienia milowego kroku na drodze swojej przyszłej kariery zawodowej.

19 marca 2009 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędą się DniKariery – największe targi pracy, praktyk i staży. Każdy student, który weźmie udział w tym wydarzeniu, będzie miał szansę porozmawiania z przedstawicielami zarówno międzynarodowych korporacji jak Nestle czy Mars, jak też z najlepiej radzącymi sobie w ciężkich czasach kryzysu firm lokalnych jak Geofizyka czy Making Waves. Jest to idealna okazja, aby dowiedzieć się jak można w takich firmach zdobyć praktykę lub staż, a także stałą pracę.

Kolejną aktywnością jaka została zorganizowana przez AIESEC Kraków jest Akademia Umiejętności. Już 17, 18 i 19 marca odbędzie się cykl szkoleń przeprowadzony przez profesjonalistów dla studentów głodnych wiedzy i nabywania nowych umiejętności, które są niezbędne w nowoczesnym biznesie.

16 marca odbędzie się konferencja prasowa pod hasłem ?Bezkryzysowe Dni Kariery. Jak odnieść sukces w dobie kryzysu?, skierowana do krakowskich mediów.

Wszystkie te wydarzenia odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na ul. Rakowickiej 27.

źródło: http://www.dnikariery.pl/secms/pl/edycja/krakow


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę