13 sty '23

Dni Otwarte Firmy State Street Bank

Chciałabym zaprosić Studentów do udziału w Dniach Otwartych Firmy State Street Bank.

Nowy rok to nowe postanowienia, nowe decyzje, również te dotyczące rozwoju i kariery studentów na różnych kierunkach studiów zaocznych i dziennych.

Z myślą o nich organizujemy Open Day, który będzie okazją do wzięcia udziału w prezentacji na temat specyfiki pracy i działalności firmy.
Uzyskania informacji na temat procesu rekrutacyjnego, rozmowy z pracownikami oraz możliwość spaceru po biurze.
Prezentacja firmy prowadzona będzie przez managerów – reprezentantów wybranych działów, do których poszukujemy pracowników.

Uczestnicy dowiedzą się jakie obszary wiedzy znajdą zastosowanie w poszczególnych departamentach. Poznają historię Organizacji, zespoły, charakter pracy oraz kulturę organizacyjną, a nasi pracownicy podpowiedzą jak efektywnie łączyć naukę z rozwojem zawodowym.
Uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań osobom, które już kilka lat temu postanowiły związać swoją karierę zawodową z firmą State Street Bank.

Zapraszamy do rejestracji w jednym z dwóch terminów:
▪ 26 stycznia: : kliknij tutaj
▪ 9 lutego:: kliknij tutaj