7 sty '15

Dni otwarte grupy Żywiec

Zgłoście się już teraz i weźcie udział w drugiej edycji dnia otwartego Grupy Żywiec!

CO MOŻNA ZYSKAĆ?
Myślicie o własnym rozwoju?
Czekają na Was warsztaty oparte na biznesowych case studies, prowadzonych przez pracowników Grupy Żywiec, którzy przedstawią Wam najlepsze praktyki w naszej firmie.
Chcecie zobaczyć, jak pracujemy i jak wygląda nasza siedziba? Podczas Dnia Otwartego poznacie kulturę naszej firmy oraz pracowników zarażonych pasją do piwa. Na własne oczy zobaczycie pracę w międzynarodowej korporacji.
Jesteście ciekawi jak powstaje piwo?
Weźmiecie udział w niepowtarzalnej Akademii Warzenia Piwa, podczas której zdradzimy Wam sekrety piwowarstwa i poczęstujemy najlepszymi gatunkami.
Dzień otwarty zakończymy wizytą w pubie Grupy Żywiec! Będziecie mieli okazję porozmawiać z Zarządem naszej firmy i zadać im nurtujące Was pytania.

DLA KOGO?
Dzień Otwarty jest przeznaczony dla studentów ze wszystkich roczników z uczelni z całej Polski. Zapraszamy osoby zmotywowane, aktywne, posiadające własne pasje, którymi warto się dzielić. Czekamy właśnie na Ciebie!

WAŻNE INFORMACJE
Grupa Żywiec jest sponsorem całego wydarzenia. Każdy uczestnik Dni Otwartych może liczyć na świetną zabawę w gronie pracowników naszej firmy, możliwość rozwoju zawodowego pod okiem Grupy Żywiec, upominki sygnowane naszym logo oraz zwrot kosztów dojazdu do naszej siedziby.

Aplikujcie do 23.01.2015!

Wypełnijcie formularz aplikacyjny i dołączcie do niego swoje CV. Aplikować możecie poprzez stronę http://www.grupazywiec.pl/kariera/o_nas/aktualnosci/otwieramy_sie_dla_was.html.
Na uczestników Dnia Otwartego czekają wyjątkowe upominki od grupy żywiec!
Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja Dnia Otwartego na http://apps-konceptika.pl/grupazywiec/zywiec_teaser.mp4!


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę