13 paź '16

Dotacje w wysokości 24.500zł na założenie własnej firmy. Dla Studentów

Dotacje w wysokości 24.500 zł na założenie własnej firmy.
Dla Studentów, dla bezrobotnych, dla Ciebie!

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (MARR S.A.)
rozpoczęła projekt „Dobry Czas na Biznes – KOM”.

Program jest skierowany do osób po 30 roku życia, zainteresowanych założeniem własnej firmy, mieszkających w powiecie proszowickim, miechowskim, bocheńskim, krakowskim, myślenickim oraz wielickim.
Zakłada się, że na terenie każdego z powiatów powstanie ok.100 nowych mikroprzedsiębiorstw.

Każdy kandydat zakwalifikowany do projektu może liczyć na kwotę dofinansowania w wysokości 24.500 zł.

Dodatkowo wykwalifikowani doradcy zatrudnieni przez MARR S.A gwarantują pomoc zarówno przed założeniem firmy m.in. w pisaniu biznes planu, jak i przez pierwszy rok prowadzenia działalności.
Pomoc w wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych, oraz wszelkie informacje uzyskać można w Powiatowych Punktach Informacyjnych lub w siedzibie MARR w Krakowie.

W Proszowicach Powiatowy Punkt Informacyjny
znajduje się na ulicy Krakowskiej 18 A.
Kontakt telefoniczny pod numerami: 785 056 877; 12 617 99 88.

Szczegółowe informacje na www.marr.pl