5 maj '15

Dzień Otwarty w Ericpolu, 15.05.2015

Już 15 maja Ericpol otwiera drzwi swojego biura i zaprasza wszystkich, którzy chcą bliżej poznać firmę do udziału w Dniu Otwartym. W programie Dnia m.in. prezentacje o działalności Ericpol, warsztat "Kanban na studiach", wycieczka po firmie oraz konkurs z nagrodami.

Zgłoszenia do udziału w Dniu Otwartym prosimy przesyłać na adres drzwiotwarte@ericpol.pl, do dnia 14 maja (można uczestniczyć w jednej z dwóch grup – grupa 1: 9.00-12.00, grupa 2: 13.30-16.30).

Serdecznie zapraszamy!
Ericpol Sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą od 24 lat na międzynarodowym rynku ICT. Ericpol świadczy usługi outsourcingu, consultingu i integratorskie, dostarcza rozwiązania dedykowane w obszarach telekomunikacji, komunikacji M2M (machine to machine), IoT (Internet of Things), aplikacji dla sektora medycznego, finansów i bankowości oraz rozwiązań dla biznesu. Firma posiada 4 biura w Polsce (Kraków, Łódź, Warszawa, Gniezno) oraz 3 centra produkcyjne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji, które razem tworzą Grupę Ericpol. Obecnie Ericpol zatrudnia ponad 2000 pracowników.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę