17 kwi '24

Elektroniczna Legitymacja Studencka i mLegitymacja – czy jest tym samym?

Czy wiesz, że istnieją dwie formy legitymacji studenckiej, które mogą zapewnić Ci dostęp do licznych ulg i uprawnień? Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) oraz mLegitymacja to klucze do korzystania ze zniżek na komunikację miejską, dostępu do biblioteki i innych udogodnień.

Ale czym różnią się te dwie formy legitymacji? Jakie są koszty ich wyrobienia i aktywacji? Jak szybko można je uzyskać? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych ciekawych informacji znajdziesz w najnowszym artykule od portalu Praca.pl

Zapraszamy do lektury, aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące legitymacji studenckich i skorzystać z pełni przywilejów, jakie daje status studenta! Kliknij poniższy link, aby przeczytać artykuł: mLegitymacja a elektroniczna legitymacja studencka – czy to ten sam dokument? (praca.pl)