18 mar '14

FAMA

Czy masz ochotę pokazać światu na co Cię stać? Masz talent i chcesz się nim podzielić? FAMA jest tym czego szukasz!

Zrzeszenie Studentów Polskich w Krakowie ma ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w 44. Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej którego Eliminacje odbędą się już 29 kwietnia!

Czym jest FAMA?
Fama to największa impreza akademicka, organizowana przez Zrzeszenie Studentów Polskich, która łączy ze sobą elementy sztuki i kultury. To wydarzenie, które jest nastawione na doskonalenie warsztatu młodych talentów. Festiwal ten łączy różnorodne gatunki muzyki od jazzowej po rockową, tancerzy, wokalistów, plastyków, kuglarzy, kabarety, film, fotografię… każdy rodzaj twórczej ekspresji. Program festiwalu jest na tyle elastyczny, że pozostaje otwarty na spontaniczne inicjatywy uczestników do ostatniego dnia jego trwania. To jedyne w Polsce artystyczne wydarzenie interdyscyplinarne, które jest nastawione na doskonalenie warsztatu młodych twórców.
Od 1966 roku finały FAMA odbywają się w Świnoujściu. Abyś mógł się tam znaleźć zgłoś się do Eliminacji FAMA Kraków i pokonaj innych uczestników.

Wszyscy artyści, którzy zostali zakwalifikowani do finału odbędą warsztaty pod okiem profesjonalistów. Dodatkowym walorem przebywania w Świnoujściu jest możliwość spotkania znanych i nagradzanych artystów, którzy mogą stać się inspiracją właśnie dla Ciebie. Podczas pobytu w Świnoujściu jury wyłania zwycięzcę Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej, ale nie tylko. Zostaje przyznanych jedenaście nagród uwzględniających podział na różnorodne formy ekspresji artystycznej.
Podczas ostatnich edycji w Świnoujściu gościli m.in.: muzyk – Andrzej Smolik, zespoły – Voo Voo, Atom String Quartet, literaci – Andrzej Stasiuk, Janusz Rudnicki, teatry – Kana i KTO oraz Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod dyrekcją Agnieszki Duczmal. Z pewnością spotkasz ich w Amfiteatrze czy Muszli Koncertowej.

Jak się zgłosić?
Wejdź na nasz funpage www.facebook.com/FAMA.Kraków gdzie oprócz zgłoszenia będziesz mógł śledzić informacje o Festiwalu lub na stronę www.krakow.fama.org.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy do 30 marca.

Kalendarz:
30 marca – zamknięcie zgłoszeń do 44. edycji Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej
1 kwietnia – ogłoszenie listy Półfinalistów
14 – 15 kwietnia Półfinały FAMY
29 kwietnia- Wielki Finał Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej w klubie Lizard King

Masz pytania? Napisz do nas na funpage lub wyślij email na fama.krakow2014@gmail.com .

Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś zostać małopolskim reprezentantem twórczości studenckiej na deskach Amfiteatru podczas 44. FAMY w Świnoujściu.
Czy chcesz tak jak Maryla Rodowicz, Marek Grechuta czy Maciej Stuhr zostać laureatem Festiwalu FAMA?

Festiwal FAMA czeka właśnie na Ciebie!

Kontakt:
Agnieszka Nowobilska Zrzeszenie Studentów Polskich
E – mail: agnieszka.nowobilska@gmail.com
Tel: 792 394 735


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę