14 cze '13

GERALT Z RIVII WYBIERA SIĘ NA TECHCAMP, A TY?

Wszystkie znaki wiedźmińskie podpowiadają, że Techcamp#10 to będzie niezapomniany wieczór dla każdego Game Developera. Aby 19 czerwca dołączyć do uczestników wydarzenia, podsłuchać m.in. CD Projekt Red i zagrać o Smartpeny, nie są potrzebne próby miecza, gór czy snów. Wystarczy rejestracja!

Jak zwykle wydarzenie jest bezpłatne, ale warunkiem jest rejestracja na: http://techcamp10.evenea.pl/. Powodów do przybycia na ostatni odcinek sezonu jest co najmniej tyle, ilu prelegentów.
Mistrzowie miecza i kodu

Choć światowa premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon dopiero w 2014 r., już na TechCampie będzie można usłyszeć Jacka Maja z CD Projekt RED – wydawcy tego bestselleru, który opowie o tworzeniu wiarygodnej grafiki w grach komputerowych.
Tego wieczoru, dzięki prezentacji Maćka Mroza reprezentującego Ganymede, uczestnicy dostaną także pakiet wiedzy na temat architektury platformy gier online. Dyrektor Techniczny marki omówi ewolucję platformy gier online na przykładzie systemu swojej firmy, koncentrując się na jej najnowszej wersji, hostowanej w całości w Amazon Web Services. Temat tworzenia gier przeglądarkowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii internetowych rozjaśni natomiast Konrad Kwiatkowski z Grupy Unity. Specjalista w czasie wystąpienia pokaże m.in. jak i w którym kierunku rozwijać swój produkt. Każdy, kto pracuje nad własną wersją GTA, powinien już dziś myśleć o tym, jak zarobić na tej grze. W podjęciu decyzji pomoże z pewnością Piotr Żygadło. Ekspert pod flagą Artifex Mundi przedstawi modele biznesowe, jakie mają dziś do wyboru game developerzy. W agendzie pojawi się też reprezentant marki iMad, który pokaże jedno z najbardziej profesjonalnych narzędzi do cyfrowej kreacji oraz Mariusz Socha z KPT, odpowiedzialny za inicjatywę Digital Entertainment Cluster.
Podejmij wyzwanie i wygraj Smartpeny!
Odcinek z Game Development w roli głównej nie może odbyć się bez starcia na żywo. Dlatego gra o Smartpeny rozegra się w czasie wydarzenia. Wspólnie ze specjalistami iMad – Partnerami odcinka, sprawdzimy Wasz refleks gracza. Szczegóły ujawnimy już 19 czerwca. Startujemy punkt 19!
Na wydarzenie zaprasza Akademia Unity wraz z Partnerami – Microsoft BizSpark, Województwem Małopolskim oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym, a także patronami medialnymi odcinka – Magazynem Programista oraz GameDev-PL!

Najnowsze wieści o TechCampie znajdziecie na www.techcamp.pl i www.facebook.com/techcamppl.

TECHCAMP #10, LIZARD KING (KRAKÓW, ŚW.TOMASZA 11A)

19.00-19.15 Mariusz Socha (KPT)
Współpraca gamedevu w południowej Polsce – prezentacja Digital Entertainment Cluster

19.15-19.40 Maciek Mróz (Ganymede)
Architektura platformy gier online

19.40-20.00 Konrad Kwiatkowski (Grupa Unity)
Tworzenie gier przeglądarkowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii internetowych

20.00- 20.30 – Jacek Maj (CD Projekt Red)
Czy potrzebujemy konsol nowej generacji? Tworzenie wiarygodnej grafiki w grach komputerowych

20.30-20.50 – Piotr Żygadło (Artifex Mundi)
Modele biznesowe tworzenia gier

20.50-21.15 – (iMad)
Profesjonalne narzędzia do cyfrowej kreacji – pokaz live!

21.15-21.30 – Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę