18 mar '14

„Grasz o staż” – zgłoś swój udział do 7 kwietnia

Trwa 19. edycja „Grasz o staż” – zgłoś swój udział do 7 kwietnia

7 kwietnia upływa termin nadsyłania przez studentów i absolwentów rozwiązań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są wakacyjne staże w renomowanych organizacjach z całej Polski oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia. Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać od jednego do trzech zadań wybranych spośród pięciu kategorii.

Studenci i absolwenci ciekawi zasad uczestnictwa w konkursie mogą zapoznać się z „Przewodnikiem po 19. edycji konkursu” (www.grasz.pl/przewodnik). Publikacja zawiera między innymi profile wszystkich firm i organizacji, które ufundują praktyki i nagrody w tym roku, wskazówki „jak grać” oraz skróty zadań konkursowych. Ponadto, zainteresowani udziałem mogą uzyskać więcej informacji od organizatorów „Grasz o staż”, którzy do końca marca będą obecni na targach pracy w całej Polsce.
„Dajemy możliwość startu w karierę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Różnorodność pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom studentów zarówno z uniwersytetów, jak i uczelni technicznych. – mówi Anna Łukawska, koordynator konkursu „Grasz o staż” w PwC. „Ponadto, zadbaliśmy o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych staży, a stażystom gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc współpracy w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej.” – dodaje.

Liczne grono firm obecnych w konkursie w poprzednich latach, takich jak: Lidl Polska, Microsoft, Poczta Polska S.A., PGNiG Termika, Orange Polska, Roche czy Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA zasiliły w tym roku organizacje, które po raz pierwszy zdecydowały się przyłączyć do inicjatywy. Wśród nich widnieją między innymi Actavis Polska, Arla Foods/SSC, Aviva, EGIS Polska, FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. Grupa LOTOS S.A., Link4 T.U. S.A, Opera Software International, Philip Morris International w Polsce, Rolls-Royce Poland Sp. z o.o. czy Wedel. W 19. edycji konkursu na wakacyjne staże laureatów zaproszą i tym razem instytucje administracji publicznej: Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych.

Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Do udziału w „Grasz o staż” zapraszamy studentów od trzeciego roku studiów i absolwentów, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Studentów i absolwentów zapraszamy do zapoznania się z ofertą staży i nagród dodatkowych dostępną na stronie www.grasz.pl. Bieżące informacje o konkursie można znaleźć także na profilu „Grasz o staż” na facebook’u.
Kontakt do mediów:

Ewa Zdrojowy, ewa.zdrojowy@pl.pwc.com, tel. 22/746 7207


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę