3 gru '13

Humanisto, zmień swoją sytuację! Aplikuj!

Płatny staż w wybranym przez Ciebie miejscu

Humanisto, czy ciągle słyszysz, że nie ma dla ciebie pracy? Wysyłasz bezskutecznie setki CV i już masz tego po dziurki w nosie? Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie dotrzeć do pracodawcy?

Stowarzyszenie WIOSNA, jedna z największych organizacji pozarządowych w Polsce, zaprasza do udziału w projekcie ABSOLWENT IDZIE DO PRACY absolwentów kierunków humanistycznych z terenu Małopolski.

ABSOLWENT to projekt mający na celu aktywizację zawodową absolwentów kierunków humanistycznych z terenu Małopolski oraz poprawę dostępu do zatrudnienia w tym regionie. Mając na uwadze trudną sytuację na rynku pracy i brak doświadczenia zawodowego wśród osób posiadających wykształcenie humanistyczne, powstał kompleksowy program wsparcia. Ma on za zadanie nieść pomoc nieaktywnym zawodowo absolwentom.

Co zyskasz?

– dostęp do wielu darmowych szkoleń, które przydadzą ci się na rynku pracy
– doradztwo i kursy zawodowe
– trzymiesięczny płatny staż w jednej z małopolskich firm
– możliwość realnego zatrudnienia po stażu

Ponadto:

– dowiesz się, jak samemu kreować swoje miejsce zatrudnienia
– podniesiesz swoje kwalifikacje
– dostaniesz silny zastrzyk motywacji do działania

Aplikuj, jeśli:

– zdobyłeś już dyplom studiów I lub II stopnia i od ukończenia szkoły nie minęło więcej niż 12 miesięcy
– posiadasz status osoby niezatrudnionej lub bezrobotnej
– nie ukończyłeś 27 roku życia
– mieszkasz na terenie jednego z 16 małopolskich powiatów: brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, krakowskiego (z wyłączeniem miasta Krakowa), limanowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego (z wyłączeniem miasta Nowy Sącz), nowotarskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, tarnowskiego (z wyłączeniem miasta Tarnowa), tatrzańskiego, wadowickiego, lub wielickiego

Aplikowanie do projektu jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć w link:

http://www.wiosna.org.pl/main/pl/sec/258.htm i wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Więcej informacji na www.wiosna.org.pl