4 cze '14

I-SZA KONFERENCJA O PRACY I DLA PRACY „LABOR OMNIA VINCIT” !

Zapraszamy studentów oraz uczniów i absolwentów szkół średnich, na
I-SZĄ KONFERENCJĘ O PRACY I DLA PRACY
„LABOR OMNIA VINCIT”,

która odbędzie się 14 czerwca w Krakowie, na AGH.

Wybór drogi zawodowej nie jest prosty, szczególnie jeśli życie oczekują od Was szybkiej decyzji. Z jednej strony konieczność zdobycia zawodu, który zapewni pracę, a z drugiej strony – Wasze marzenia i pragnienia. Co wybrać? Realizacje własnych pasji i pogoń za marzeniami, czy raczej szarą rzeczywistość i wyścig szczurów w wielkich korporacjach? Czy żeby do „czegoś dojść”, trzeba wyzbyć się wyznawanych wartości i brnąć mozolnie do celu, choćby „po trupach”?

Słysząc zewsząd o kryzysie gospodarczym i zapaści na rynku pracy, czujecie się jak w pułapce? A może da się pogodzić marzenia z pracą i zarabianiem pieniędzy? Warto spojrzeć na sytuację pod nowym kątem i zobaczyć to, czego dotychczas nie dostrzegaliście: własną wartość, talenty i potencjał oraz szeroką gamę możliwości, jakie niesie życie.

Zapraszamy na specjalnie dla Was przygotowaną sesję PASJA-PRACA-PIENIĄDZE, w której znajdziecie odpowiedzi na pytania takie jak np.: Jak robić to, co się kocha i żeby jeszcze za to płacono? Jak znaleźć niszę rynkową dla własnego biznesu? Jakie przedsięwzięcia można rozpocząć bez wielkich nakładów finansowych? Jacy specjaliści będą potrzebni i które sektory będą rozwijać się w przyszłości? Dlaczego jedni z łatwością robią karierę w zagranicznych korporacjach, a inni nie potrafią przebić się przez rekrutacyjne sito?

Ważnym punktem programu będzie spotkanie z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, który przedstawi Wam nowe możliwości i propozycje przeznaczone specjalnie dla osób startujących na rynku pracy. To najmłodszy minister w Rządzie RP i nie zapomniał jeszcze jak trudno jest sprostać niemożliwym wymaganiom pracodawców: połączenia doświadczenia z młodym wiekiem. Na ten temat też coś Wam powie.

O pozostałych wykładowcach i warsztatach przeczytajcie na www.laboromniavincit.pl oraz na Facebook’u. Możecie wybrać sobie pozycje programu, w których chcecie uczestniczyć.

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY! Trzeba się tylko zarejestrować. Uczestnicy wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

ZAPRASZAMY!


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę