2 kwi '07

I TARGI PRACY W CENTRUM BIUROWYM LUBICZ

Poszukujesz praktyki, stażu lub pracy?
Nie może Cię zabraknąć na

I TARGACH PRACY W CENTRUM
BIUROWYM LUBICZ

Koniecznie przyjdź 18 kwietnia (środa) do Centrum Biurowego Lubicz w Krakowie (ul. Lubicz 23) w godz. 10:00– 15:00.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów, absolwentów poszukujących pracy, praktyk, staży jak również doświadczonych pracowników noszących się z zamiarem zmiany miejsca zatrudnienia.

Targi w Centrum są okazją do spotkania się z przyszłym pracodawcą, do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm i przedsiębiorstw rekrutujących. Uczestnicy będą mogli nawiązać współpracę z agencjami pośrednictwa pracy, porozmawiać z pracownikami Urzędów Pracy, firm rekrutujących pracowników, zarówno mieszczących się w Centrum Biurowym Lubicz, jak również innych firm. Odwiedzający targi uzyskają również profesjonalne porady płynące bezpośrednio od pracowników dużych korporacji. Dodatkowo podczas targów będzie można wziąć udział w prowadzonych przez wystawców prezentacjach.

Honorowy Patronat nad targami objął Prezydent Miasta Krakowa
Główny organizator Targów: Centrum Biurowe Lubicz
Współorganizatorzy: euroPiM, Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego, Grodzki Urząd Pracy

Nie zmarnuj tej szansy!
Przyjdź na targi!
Pomyśl o swojej przyszłości!