10 kwi '08

IBM, MICROSOFT, HP, CISCO, Oracle …

W tym roku po raz III Samorząd Studencki Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki jest organizatorem konferencji dla studentów kierunków Informatycznych. Konferencja ma charakter ogólnopolski. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest pytanie: „ Praca dla informatyka, w kraju czy za granicą”. Zagadnienie to będzie przedmiotem prelekcji połączonej z dyskusją, w której wezmą udział przedstawiciele środowiska pracodawców z kraju i zza granicy. Obecni będą dyrektorzy personalni takich firm jak IBM, MICROSOFT, HP, CISCO, Oracle co umożliwi studentom nawiązanie kontaktów oraz poznanie zasad rekrutacji w ich firmach. Wśród zaproszonych gości jest także Dawid Bentley ( Grafton Recruitment), który opowie o realiach pracy w branży IT na rynku brytyjskim. Druga część konferencji będzie miała charakter warsztatowy.

Zostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc. Uczestnicy mogą liczyć na ciekawy pakiet materiałów konferencyjnych. W załączniku karta rejestracyjna. Więcej informacji na stronie www.infoskop.wwsi.edu.pl Udział w konferencji jest bezpłatnyJ, karta zgłoszeniowa również dostępna na stronie www.
Zgłoszenia tylko do 15 kwietnia.

KONTAKT:

Olga Bernadzka