22 paź '07

INFORMATOR KARIERA

Nowe wyzwania – nowy INFORMATOR KARIERA

W dobie intensywnych zmian na rynku pracy, które należy poznać i zaakceptować GRUPA MODUS wydała najnowszy INFORMATOR KARIERA 2007/2008. Publikacja trafiła już na większość uczelni wyższych w Polsce. Tegoroczne wydanie INFORMATORA ma pomóc studentom, absolwentom, pracującym oraz wszystkim aktywnie dokształcającym się i szukającym dodatkowych kwalifikacji, stawić czoła wyzwaniom, jakie czekają na nich na drodze ich własnej kariery.

W tegorocznym wydaniu INFORMATORA na wszystkich zainteresowanych rozwojem własnej ścieżki zawodowej czekają najświeższe informacje z rynku pracy, rady ekspertów do spraw rekrutacji oraz prezentacje najlepszych pracodawców w Polsce. Dokładny przegląd firm z różnych branż pozwoli czytelnikom wybrać najciekawszą dla nich ofertę praktyk, stażu czy pracy.

Większość studentów marzy o rozpoczęciu po studiach pracy w najlepszych firmach w kraju. Dla jednych jest to początek drogi awansu na kolejne szczeble kariery w strukturze danej firmy, inni z kolei chcą uczyć się od najlepszych, aby dzięki zdobytemu doświadczeniu rozpocząć działalność „na własny rachunek”. GRUPA MODUS, wydawca INFORMATORA KARIERA, wierzy, że artykuły zawarte w pierwszej – poradnikowej części publikacji pomogą studentom i świeżo upieczonym absolwentom w osiągnięciu zamierzonego celu.
Druga część INFORMATORA zawiera prezentację profili polskich pracodawców, którzy w szczególny sposób dbają o swoich pracowników. Przedstawiono firmy, w których dużą wagę przykłada się do właściwego traktowania nawet najmłodszych stażem pracowników. Szkolenia, systemy motywacyjne, atrakcyjne pensje, wyjazdy za granicę, specjalne programy stażowe – to wszystko czeka na ambitnych praktykantów i stażystów rozpoczynających pracę u najlepszych. Najlepsi pracodawcy mówią na łamach INFORMATORA o swoich wymaganiach i opisują możliwości, jakie stwarzają swoim przyszłym pracownikom. Zapoznanie się z najciekawszymi firmami ułatwia również trzecia część INFORMATORA – alfabetyczna baza czołowych pracodawców w kraju. W informatorze nie zabrakło również wyjątkowo przydatnej MAPY INWESTYCJI oraz KALENDARIUM godnych uwagi targów i innych wydarzeń związanych z tematyką pracy.

INFORMATOR KARIERA jest bezpłatnie udostępniany w uczelnianych biurach karier, organizacjach studenckich oraz na targach pracy i kariery. Na wszystkich czytelników INFORMATORA KARIERA czeka wiele atrakcyjnych nagród, które będą rozlosowane wśród tych, którzy prześlą na adres Grupy MODUS wypełniony formularz ankiety zamieszczonej w informatorze. A jest o co powalczyć – nagrodą są między innymi translatory, pamięci typu pendrive i kalendarze.
Patronat nad tegorocznym INFORMATOREM objęli: DZIENNIK, HRK.PL, Wydawnictwo MARKTING W PRAKTYCE, Grupa Onet.pl.

Najbliższy pakiet informacji dla studentów, absolwentów i wszystkich aktywnie szukających pracy i myślących o własnym rozwoju, zostanie udostępniony w marcu 2008 roku w ramach MAGAZYNÓW BRANŻOWYCH, również bezpłatnie dystrybuowanych na wybranych uczelniach i targach pracy i kariery w Polsce.
Więcej informacji w serwisie www.kariera.com.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę