24 sie '20

Informatyka to studia odporne na kryzys!

Informatyka to studia odporne na kryzys!

Jeśli myślisz o studiach z zakresu informatyki na uczelni niepublicznej to nie ma innego wyboru niż WSZiB. Jako jedyni w Krakowie posiadamy uprawnienia do prowadzenia studiów inżynierskich z zakresu informatyki (profil techniczny). Przygotowana przez nas oferta gwarantuje Ci pewne zatrudnienie i wysokie zarobki! Potwierdza to raport ELA (ekonomiczne losy absolwentów).

Stworzony przez nas program studiów inżynierskich składa się z dwóch obszarów. Po pierwsze jest to kanon wiedzy związanej z technicznymi aspektami zawodu informatyka. Po drugie do współpracy przy projektowaniu modułów do wyboru zaprosiliśmy partnerów biznesowych. Współpracujemy z wiodącymi firmami z branży IT, a ich specjaliści nie tylko zaprojektowali przedmioty w ramach tzw. zakresów kształcenia, ale również prowadzą u nas laboratoria!

Wybór studiów to trudne zadanie – nie daj się oszukać! Zweryfikuj uczelnię i sprawdź co naprawdę oferuje! Sprawdź program nauczania na kierunku Informatyka. Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas modułach kształcenia i podejmij właściwą decyzję!

Skorzystaj z oferty WSZiB i zarezerwuj miejsce na studiach odpornych na kryzys.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę