7 lis '08

Inkubator Technologiczny KPT

„Dzień Przedsiębiorczości w Inkubatorze Technologicznym KPT” organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Krakowski Park Technologiczny 21 listopada zaprasza na „Dzień Przedsiębiorczości Inkubatora Technologicznego KPT” organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Gościem specjalnym będzie Richard Lucas – guru biznesu, prezes PMR, który opowie o tym jak prowadzić firmę w Krakowie. Ponadto zaprezentujemy programy wsparcia finansowego dla osób planujących rozpocząć własną działalność. Pani Agnieszka Sito, kierownik Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu przedstawi najnowszy projekt „Szkoła przedsiębiorczości” – przygotowany we współpracy z Wszechnicą UJ. Pani Anna Florczyk z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprezentuje projekt „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”. Na zakończenie spotkania opowiemy o działalności Inkubatora, będzie też można odwiedzić firmy działające na jego terenie.
Do udziału w Dniu Przedsiębiorczości Inkubatora Technologicznego KPT zapraszamy przede wszystkim studentów, absolwentów i doktorantów zainteresowanych rozwojem kariery w oparciu o własną firmę, ale także wszystkie osoby potrzebujące dodatkowej wiedzy na temat przedsiębiorczości i prowadzenia własnego biznesu.
Spotkania z młodymi przedsiębiorcami dadzą możliwość nieformalnych dyskusji na temat kosztów i korzyści płynących z prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także problemów z jakimi spotykają się przedsiębiorcy w pierwszym etapie funkcjonowania.

Przewodniczącym Komitetu Honorowego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest Pan Waldemar Pawlak, Wicepremier RP i Minister Gospodarki.

Zapraszamy!
21 listopada 2008, 11.00
sala konferencyjna Krakowskiego Parku Technologicznego
Al. Jana Pawła II 41L, I piętro

Program
11.00 Powitanie uczestników
Dr Sławomir Kopeć – Prezes Zarządu, Krakowski Park Technologiczny

11.10 Prezentacja: Jak prowadzić własną firmę w Krakowie?
Richard Lucas – Prezes PMR
11.40 Prezentacja projektu MARR w ramach PO KL 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”
Anna Florczyk z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

12.10 Prezentacja projektu CITTRU i Wszechnicy UJ „Szkoła przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego – innowacje i biznes”
Agnieszka Sito – Kierownik Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu

12.40 Prezentacja Inkubatora Technologicznego KPT
Łukasz Frydrych – Krakowski Park Technologiczny

13.00 Pytania, dyskusja

13.15 Wizyty w firmach Inkubatora Technologicznego KPT

Zapraszamy!
21 listopada 2008, 11.00
sala konferencyjna Krakowskiego Parku Technologicznego
Al. Jana Pawła II 41L, I piętro

Wstęp wolny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego również na www.sse.krakow.pl

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela Łukasz Frydrych, e-mail lfrydrych@sse.krakow.pl), tel. 012 6401952 lub Barbara Wityńska-Słącz, tel. 12 6401946