24 maj '14

Innowacyjne wykorzystanie coachingu do wspierania równowagi praca – ro

Innowacyjne wykorzystanie coachingu do wspierania równowagi praca – rodzina
Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan oraz Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU
zapraszają na konferencję
WORK-LIFE- BALANCE- trend czy realna potrzeba?

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pan Jacek Męcina Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej, który w wystąpieniu wprowadzającym odniesie się do idei i kierunków współczesnego rynku pracy w kontekście problematyki Work Life Balance.

W programie:

wykłady ekspertów i praktyków
prezentacja dobrych praktyk WLB
nowe narzędzia dla firm
moderowane spotkanie networkingowe

W trakcie spotkania odbędzie się dyskusja moderowana, w której poszukiwać będziemy odpowiedzi na pytanie postawione w tytule – zastanowimy się nad konsensusem pomiędzy oczekiwaniami pracodawców i potrzebami pracowników, uwarunkowaniami prawnymi dla wdrożenia najlepszych praktyk, nowymi instrumentami dostępnymi dla zarządzających zasobami ludzkimi, standardami społecznej odpowiedzialności biznesu i zarządzania przez wartości, ich wpływem na budowanie kultury organizacyjnej i konkurencyjności ekonomicznej.

Program konferencji

Wszyscy uczestnicy otrzymają „Podręcznik coachingu godzenia życia zawodowego i rodzinnego”, do indywidualnego zastosowania we własnych organizacjach i pracy indywidualnej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych i limitowanej ilość miejsc konieczna jest rejestracja.
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: m.bak@pracodawcy.org.pl lub telefonicznie (12) 421 59 99 do 26.05.2014 r.

Innowacyjne wykorzystanie coachingu do wspierania równowagi praca – rodzina