27 sty '15

Interaktywny kurs angielskiego online – bezpłatnie od British Council

Interaktywny kurs angielskiego online – bezpłatnie od British Council

British Council po raz drugi organizuje bezpłatny kurs języka angielskiego online „Exploring English: Language and Culture”. Kurs koncentruje się na kulturze brytyjskiej, trwa 6 tygodni i jest przeznaczony dla osób ze średnią znajomością języka angielskiego.

• Bezpłatny kurs języka angielskiego online od 2 lutego 2015
• Wysokiej jakości materiały do nauki angielskiego oraz brytyjskiej kultury

Osoby biorące udział w kursie będą mogły zwiększyć swoją znajomość języka angielskiego i tym samym poprawić kompetencje zawodowe, możliwości studiowania w języku angielskim czy podróżowania po krajach anglojęzycznych. Materiały do nauki są wysokiej jakości i pozwalają na ćwiczenie swoich umiejętności językowych online, interakcję z innymi użytkownikami z całego świata oraz poznanie i zrozumienie brytyjskiej kultury.

Kurs odbywa się za pośrednictwem interaktywnej platformy Future Learn, na którą użytkownicy mogą logować się w dowolnym momencie i korzystać z zamieszczonych tam materiałów, a także zadawać pytania prowadzącym. Wśród tematów poszczególnych zajęć znajdują się: angielski jako język globalny, brytyjska muzyka i literatura, ekologia, przedsiębiorczość.

Kurs „Exploring English” rozpoczyna się 2 lutego i będzie trwać 6 tygodni. Uczestnicy, którzy wypełnią przynajmniej 50% zadań otrzymają certyfikat udziału. Poprzedni kurs British Council z tej serii zaangażował ponad 100 tysięcy użytkowników.

Zapisy dokonywane są za pośrednictwem strony www.futurelearn.com/courses/explore-english-language-culture.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę