20 lut '13

International Coach Federation

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości podpisała porozumienie o współpracy z International Coach Federation, dzięki czemu studenci mogą korzystać z nieodpłatnych indywidualnych sesji coachingowych.

Sesje prowadzone są przez coachów stowarzyszonych w International Coach Federation, największej światowej organizacją coachingowej, obecnej w ponad 100 krajach.
Każda osoba zakwalifikowana do programu może skorzystać z procesu coachingowego składającego się z 3 sesji. Każda sesja trwa 45 minut.

Do tej pory w projekcie wzięło udział 30 studentów WSZiB. Mamy do zaoferowania jeszcze 20 wolnych miejsc. Zainteresowanych studentów prosimy o kontakt z Biurem Karier poprzez system SUSZI (Kamil Kowalik – spis pracowników administracji) lub telefonicznie – 12 635 68 10.