27 lip '15

interviewme.pl – blog dla studentów

Zapraszamy na popularnego bloga https://interviewme.pl/ (200.000 odsłon miesięcznie) z poradami dotyczącymi szukania pracy. Artykuły ukazują się min. na Goldenline, Wprost, Forbes Kariera, Forsal, Dziennik, Gazeta Prawna.

Polecane artykuły:

Pierwsze CV studenta bez doświadczenia – 8 rad jak napisać
Nie mam pracy, bo nie mam wymaganego doświadczenia. Nie mam doświadczenia, bo nie mogę znaleźć pracy. Znasz ten problem? Zobacz, jak napisać pierwsze CV studenta!

https://interviewme.pl/blog/pierwsze-cv-studenta

Jak napisać CV lepsze niż 95% kandydatów?
Badania pokazują, że masz tylko 6 sekund, aby zainteresować pracodawcę swoim CV. Większość kandydatów rzadko otrzymuje zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne. Dowiedz się jak napisać CV, które da Ci przewagę nad innymi i pozwoli szybko zmienić pracę.

https://interviewme.pl/blog/jak-napisac-cv-eyetracking

Jak napisać list motywacyjny, który zapewni Ci pracę? 8 rad
Wiesz, co jest największym problemem listów motywacyjnych? Większość pracodawców ich nie w ogóle nie czyta. Jak napisać list motywacyjny, który da Ci zaproszenie na rozmowę? Przeczytaj 8 nieznanych rad od rekrutera, a dowiesz się, jak napisać list, z którym znajdziesz pracę znacznie szybciej!

https://interviewme.pl/blog/jak-napisac-list-motywacyjny-do-firmy

Rozmowa kwalifikacyjna – 7 najczęstszych błędów
Czeka Cię ważna rozmowa kwalifikacyjna? Jak nie zepsuć dobrego wrażenie i nie stracić szansy na atrakcyjną pracę? Zobacz 7 najczęstszych błędów, które kandydaci popełniają na rozmowach kwalifikacyjnych. Wyeliminuj je już dziś i znajdź lepszą pracę.

https://interviewme.pl/blog/rozmowa-kwalifikacyjna-7-najczestszych-bledow

Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, które padną na pewno.
Zobacz 6 odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, które na pewno się pojawią! Nie daj się zaskoczyć na interview i zwiększ swoje szanse na otrzymanie pracy. W tym artykule pokaże Ci, jakich pytań możesz się spodziewać i jakich odpowiedzi oczekuje od Ciebie pracodawca.

https://interviewme.pl/blog/pytania-na-rozmowie-kwalifikacyjnej-jak-pokonac


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę