30 paź '08

INVENTREE – PORTAL LUDZI PRZEDSIĘBIORCZYCH

Pomożecie? Pomożemy!!

Często poszukując informacji na temat zakładania własnej firmy gubisz się w gąszczu porad. Szukasz kogoś, kto mógłby Ci pomóc, ale tak naprawdę nie wiesz do kogo się zwrócić. Pomocną dłoń wyciągają do Ciebie fachowcy z Inventree.pl, portalu, który pomaga młodym ludziom w zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy.

Nowa, ulepszona wersja portalu ma być dostosowana w jak największym stopniu do Twoich potrzeb. Zmieniono układ całej strony, aby użytkownicy jak najszybciej mogli znaleźć niezbędne informacje.

Nowością jest możliwość dodawania ocen i komentarzy do pomysłów biznesowych. Dzięki temu młodzi przedsiębiorcy mogą liczyć na konstruktywną krytykę i dowiedzieć się, co jeszcze muszą w swoich pomysłach doszlifować.

Poszukiwanie partnerów do biznesu odbywa się dzięki zakładce Oferty Współpracy – tam możesz zobaczyć, jacy specjaliści są obecnie poszukiwani.

Każdy z pomysłów biznesowych ma swoją odrębną stronę projektową. Zawiera ona narzędzia niezbędne do pracy nad pomysłem. Można tam zamieścić pliki projektowe, dodać bazę kontaktów, czy porozmawiać z innymi uczestnikami projektu na forum wewnętrznym, do którego dostęp mają tylko członkowie danego zespołu biznesowego i administratorzy.

Oprócz udogodnień Inventree, w tzw. realu czekają na Ciebie doświadczeni doradcy, którzy w razie potrzeby służą poradą czy wyjaśnieniami. Każdy z użytkowników portalu może zwrócić się do administratora z prośbą o zorganizowanie sesji doradczej z wybranej przez siebie dziedziny.

˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜
Inventree jest częścią projektu współfinansowanego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, co zapewnia jego społeczny i bezpłatny charakter. Jego celem jest wyrobienie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi i zachęcenie ich do zakładania własnej działalności gospodarczej.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę