8 maj '13

IT fest Kraków 24-25 Maja

Interesuje Cię praca w korporacji? Chcesz wiedzieć jak wygląda RWD czy optymalizacja w dużych firmach? A może planujesz rozpocząć pracę w IT i nie wiesz od czego zacząć? 24-25 maja nie może Cię zabraknąć na #IT fest (www.itfest.pl)

#IT fest to dwa dni pełne darmowych prelekcji ekspertów z branży IT, szkoleń informatycznych oraz targów pracy informatyka. Zakres merytoryczny tegorocznej edycji #IT fest będzie obejmował cztery tematy przewodnie:
• Responsive Web Design/Mobile – dowiedz się jak przygotować aplikację internetową, która podbije serca I gusta użytkowników smartphonów i tabletów,
• Optymalizacja – czy wiesz już wszystko o refaktoryzacji? Przyjdź i poznaj odpowiedzi na pytania jak w praktyce zrobić to lepiej, szybciej i wydajniej,
• Big data & Business Intelligence – dlaczego czasem warto wiedzieć więcej I szybciej? Zobacz jak wygląda przetwarzanie zbiorów danych w celach biznesowych i marketingowych,
• HR w IT – nowe metody szukania pracy, wskazówki jak znaleźć wymarzoną pracę, rynek pracy IT oczami rekrutera.
Wśród prelegentów m.in. Filip Walkowicz z Akamai, Stanisław Magierski z Accenture, Michał Grochowski z Oracle oraz Dawid Ostrowski z Google. W gronie wystawców znalazły się również takie firmy jak Ericpol, Hays, SMTSoftware, Sii, Stefanini czy Webcon. Głównym partnerem konferencji jest Akamai.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 24-25 maja 2013 do Hotelu Qubus ul. Nadwiślańska 6, Kraków. Udział w festiwalu jest w pełni darmowy. Rejestracja ruszyła 8 maja. Liczba miejsc ograniczona!

Dla uczestników #IT fest 2013 przygotowaliśmy:

• Targi pracy IT połączone z prezentacją oferty rekrutacyjnej
poszczególnych firm z branży,
• Prelekcje ekspertów z branży IT i HR poparte licznymi przykładami i case-studies,
• Warsztaty i szkolenia z praktykami wiodącymi prym na polskim rynku internetowym oraz rynku pracy IT,
• Spotkania networkingowe umożliwiające wymianę doświadczeń
zawodowych i poglądów pomiędzy uczestnikami festiwalu,
prelegentami oraz przedstawicielami firm uczestniczących
w festiwalu,
• …konkursy z nagrodami oraz wiele, wiele więcej!
Organizatorem konferencji jest Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz #ebf interactive group. Patronat honorowy nad inicjatywą objął Prezydent Miasta Krakowa, Małopolska Loża Business Centre Club oraz Rektorzy Krakowskich uczelni. Patronaty medialne objęli m.in. Magazyn Proseed, Interaktywnie.com, Dziennik Internautów, Metro, INTERIA.PL, Polska Wszechnica Informatyczna, Software Developer’s Journal, Magazyn Programista i inni. Partnerem organizacyjnym wydarzenia jest #e-biznes festiwal.

Rejestracja już ruszyła, a liczba miejsc jest ograniczona. Bądź na bieżąco! Śledź stronę #IT fest http://itfest.pl/ i profile na Facebook, Twitter i Youtube.

Bez Ciebie nie zaczynamy!
#IT fest – Twoja kariera w IT!


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę