5 gru '07

IV edycji Konkursu na Biznesplany

ZAPAL SIĘ DO BIZNESU!!

SPISZ SWÓJ POMYSŁ I WYGRAJ 10 000 zł w
IV edycji Konkursu na Biznesplany

Wystartował największy w Polsce Konkurs na Biznesplany organizowany przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Już po raz 4 osoby do 30. roku życia mogą zapisać swój pomysł na biznes na www.biznesplany.pl, założyć własną firmę oraz wygrać 10 000zł.

Celem Konkursu na Biznesplany jest promowanie przedsiębiorczej postawy młodych Polaków oraz zachęcenie jak największej liczby młodych osób do założenia własnej firmy.

Wiele osób już spróbowało i osiągnęli sukces! Generują wysokie dochody, zatrudniają dodatkowe osoby. Wśród wielu przykładów udanych biznesów można wymienić m.in. firmy: Moka Design z Gdańska, która zajmuje się projektowaniem wnętrz, dekoracji i porcelany oraz firmę Vivento Infobrokers z Warszawy, która specjalizuje się w wyszukiwaniu informacji gospodarczej. Zmienili swoje pomysły w pieniądze!

Nie tylko oni. W pierwszej edycji wpłynęło 145 prac, w drugiej 600 osób wzięło udział w konkursie, w zeszłym roku 850 osób, które przysłało 550 prac.

Zainteresowanie prowadzeniem własnej firmy rośnie z roku na rok. Młodzi ludzie, którzy wyjechali jakiś czas temu na zachód do pracy właśnie wracają do kraju wraz z oszczędnościami. Ich marzeniem jest własna firma. Konkurs na biznesplany jest dla nich dobrą okazją do zrobienia pierwszego kroku w biznesie.

Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy spisać swój pomysł na biznes wypełniając formularz zgłoszeniowy ze strony www.biznesplany.pl i przesłać na adres konkurs@biznesplany.pl do 15 stycznia 2008 r. Partnerem IV Edycji Konkursu na Biznesplany jest Fundacja BRE Banku.

Zastanów się nad swoim pomysłem na biznes jeszcze dziś!


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę