20 lut '14

IV Maraton Krytyczny

Sekcja Socjologii Krytycznej KNSS UJ ma przyjemność zaprosić wszystkich na zainteresowanych na IV Maraton Krytyczny, który odbędzie się w dniach 28-30.03.2014 w Domu Pracy Twórczej "STASIN" w Rabce-Zdroju.

Ideą Maratonu Krytycznego jest pogłębienie perspektywy socjologicznej, a także poszerzenie jej o przemyślenia studentek i studentów innych kierunków. Do udziału zapraszamy osoby będące obecnie na studiach licencjackich i/lub magisterskich.

W trakcie dwudniowej studenckiej konferencji naukowej pragniemy wspólnie zastanowić się nad takimi zagadnieniami, jak:
– globalizacja, – kapitalizm, – stan demokracji, – wykluczenie społeczne, – gender, – miasto, – nowe ruchy społeczne, – kwestie, które uważacie za warte uwagi.
Podstawą do dyskusji będą 20- minutowe referaty, nawiązujące do powyższych problemów.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W IV MARATONIE KRYTYCZNYM? Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w formie abstraktów do 28.02.2014 roku, na adres e-mail: sekcjasocjologiikrytycznej@gmail.com

W zgłoszeniu uwzględnijcie następujące dane: tytuł, imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, miasto i nazwę uczelni, kierunek i rok studiów.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

IV Maraton Krytyczny
Ogłoszenie listy zakwalifikowanych nastąpi najpóźniej 07.03.2013 r.
Koszt uczestnictwa w IV Maratonie Krytycznym (wyżywienie + nocleg): 50 zł !
Dojazd we własnym zakresie.

Wszelkie pytania kierujcie na nasz adres e-mail (sekcjasocjologiikrytycznej@gmail.com) bądź przez fanpejdż SSK (https://www.facebook.com/sekcja.socjologii.krytycznej).

Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebook’ u, gdzie na bieżąco będą pojawiały się istotne informacje dotyczące tegorocznego Maratonu https://www.facebook.com/events/226403264213447/?ref=22 .


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę