25 lis '08

IX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland
i ELSA Toruń serdecznie zapraszają do udziału w IX Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej: „Wykładnia prawa podatkowego w orzecznictwie sądowym”, która odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniach 4- 5 grudnia 2008 roku.

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa jest projektem cyklicznym ELSA Poland, cieszącym się niesłabnącym powodzeniem zarówno wśród studentów, jak i wśród praktyków. Pierwszy projekt zorganizowała Grupa Lokalna ELSA Szczecin
w 1998r. W tym roku tematem konferencji będzie „Wykładania prawa podatkowego w orzecznictwie sądowym”.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest zarejestrowanie się na stronie: www.elsa.org.pl/okp

Profesor Bogumił Brzeziński- Kierownik Katedry Prawa Finansów Publicznych UMK: „Liczę, że zaprezentowane teoretyczne i praktyczne aspekty systemu podatkowego w Polsce, wzorem lat ubiegłych, pozwolą uczestniczącym w niej studentom prawa rozszerzyć swoją wiedzę na prezentowane tematy, a zaproszonym prawnikom praktykom i pracownikom naukowym wymienić poglądy na nurtujące prawo podatkowe problemy. Ufam, że wypracowane wnioski staną się dla wszystkich jej uczestników i gości cenne w dalszej ich pracy”.

Patronat merytoryczny:
prof. dr hab. Bogumił Brzeziński

Patronat honorowy:
prof. dr hab. Jan Vincent-Rostowski- Minister Finansów
Krajowa Rada Doradców Podatkowych
Rafał Bruski- Wojewoda Kujawsko-Pomorski
prof. dr hab. Andrzej Radzimiński- Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
dr hab. Andrzej Sokala, prof. UMK- Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu

Prelegenci:
Prof. dr hab. Bogumił Brzeziński