19 sty '15

Jak skutecznie przejść rozmowę kwalifikacyjną

Przyjdź 24 stycznia 2015 roku do QUEEN BOUTIQUE HOTEL przy ulicy Dietla 60 w Krakowie na wyjątkowe spotkanie „Jak skutecznie przejść rozmowę kwalifikacyjną”.

UWAGA UWAGA!
Poniwaz cały czas poszukujemy osób do pracy zarówno w naszej firmie jak i w firmach naszych Klientów – KONIECZNIE weź ze sobą swoje CV! To szkolenie będzie również szansą zdobycia pracy!

Dowiedz się:

– z jakimi rodzajami rekrutacji możesz się spotkać
– jakie najtrudniejsze pytania i zadania, z jakimi możesz spotkać się w czasie rekrutacji
– jak ważne są umiejętności budowania relacji i jak budować dobrą relację z rekruterem
– dlaczego warto wyznaczyć swoje standardy w zakresie poszukiwania pracy
– o co pytać w czasie rozmowy kwalifikacyjnej i w jaki sposób pytania mogą podnieść Twoje szanse na pracę

Więcej informacji na temat szkolenia znajdziesz na stronie http://www.goldenspeech.pl/pl,article,187,przejdz-pozytywnie-rozmowe-kwalifikacyjna-szkolenie

Twoja inwestycja w siebie to 69 zł za całodniowe szkolenie! Zapisz się! Wyślij mail na adres: krakow@goldenspeech.pl i zdobądź pracę, na której naprawdę Ci zależy!