1 paź '09

Jobexpress.pl

Ogólnopolski portal pracy Jobexpress.pl otworzył sekcję z ogłoszeniami przeznaczonymi dla studentów. Na stronie www.jobexpress.pl/student można już dziś znaleźć ponad 500 studenckich ofert pracy, a ich baza stale się powiększa. Na oferty w sekcji studenckiej aplikuje się w taki sam sposób, jak na inne ogłoszenia w serwisie.

„Przygotowaliśmy mnóstwo interesujących ofert dla studentów i zamierzamy z każdym miesiącem dodawać po kilkaset nowych. Oferty pochodzą z różnych branż. Umożliwiają znalezienie pracy stałej lub dodatkowej, a także staży i praktyk” – mówi Agnieszka Wiącek, manager Jobexpress.pl

Na zarejestrowanych użytkowników portalu czeka kolejna niespodzianka – darmowy e-book do pobrania. Można w nim znaleźć porady dotyczące wyboru ścieżki kariery, efektywnego starania się o pracę oraz sposobów przetrwania w miejscu pracy. W sekcji studenckiej znajdują się także artykuły na temat kariery zawodowej studentów i absolwentów uczelni.

Partnerem sekcji studenckiej Jobexpress.pl jest Ogólnopolski Program edukacyjny Drogowskazy Kariery, a także liczne Biura Karier.

Jobexpress.pl to ogólnopolski portal pracy, posiadający bazę ponad 5000 aktualnych ogłoszeń reprezentujących wszystkie branże. Portal oferuje innowacyjne, bezpłatne narzędzia wspomagające szukanie pracy i rekrutację. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę