10 paź '08

JUNIOR TRADER

Drogi Studencie!
JUNIOR TRADER jest konkursem skierowanym właśnie do Ciebie! Forex to rynek, ktory daje najwieksze możliwości pomnażania pieniedzy poprzez zastosowanie dźwigni finansowych. Wykorzystując możliwości zarówno zarobku na spadkach jak i wzrostach stajesz się niezależny od bessy a każda sytuacja na rynku jest dla Ciebie dobra – jeżeli potrafisz ją przewidzieć.
Dzięki DM X-Trade Brokers zorganizowaliśmy dla Ciebie konkurs, gdzie na platformie transakcyjnej XTB-Trader będziesz mógł stawiać pierwsze kroki i uczyć się jak skutecznie inwestować pieniądze i ograniczać straty.
Na naszej stronie jest wiele informacji, które pozwolą ci poznać podstawy inwestowania na tym rynku. Więcej materiałów i wiedzy znajdziesz na stronie www.xtb.pl. Dla Twojego zaangażowania nie zapomnieliśmy o bardzo atrakcyjnych nagrodach!
Junior Trader jest konkursem uczącym inwestowania i propagującym wiedzę o instrumentach pochodnych realizowanym na calą Polskę. Inauguracja konkursu odbędzie się 17 października i będzie otwierać cykl prelekcji, warsztatów i konkursów pt. AKADEMIA INWESTORA organizowanych w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Zarejestruj się w konkursie już dziś! Rejestracja trwa od 01.10.2008 do 30.10.2008r. (konta w dniu rozpoczęcia konkursu 17.10.2008 o godz. 00:00 zostaną wyzerowane)
Więcej informacji o tej inicjatywie i innych naszych projektach na stronie www.clubcf.pl
Leszek Narloch
Założyciel i Koordynator
Club CashFlow


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę